buyu362.com

Pedagógus Minősítés Visszamondása

Dvtk Amig Élek Én

Thursday, 14-Apr-22 21:44:05 UTC

Mindig mindenki hozzá tud tenni a játékhoz, és vannak extra teljesítmények, ma Dani tartott a mérkőzésben minket, különösen az első félidőben, amikor nem úgy ment a játék, ahogy szerettük volna. Tudjuk jól, hogy a televízió előtt nagyon sokan szurkoltak nekünk, és ahogy a szurkolótáborunk elbúcsúztatott minket a Székesfehérvárra indulás előtt, az a minimum, hogy a találkozó utáni "közös képet" megcsináltuk ezúttal is. Lélekben ezúttal is velünk voltak, és nagyon szurkoltak. Ezzel háláltuk meg a szurkolók bizalmát, szimpátiáját, és amit értünk tettek. Joan Carrillo: - Egyenlő létszámban úgy vélem, több helyzetünk volt, adódott két-három igen nagy lehetőségünk is, azonban a befejezéseknél hiányzott a precizitás. A kiállítás után értelemszerűen nehezebb dolgunk volt, de ekkor is jó mentalitással mentünk tovább, továbbra is győzelemre játszottunk, a DVTK pedig jobbára a védekezéssel foglalkozott és a gyors ellentámadásokban bízott. Az utolsó percben hibáztunk, egy rögzített szituáció után pedig egyenlíteni tudott ellenfelünk, azonban nem szabad ezt az egy percet, egy momentumot kiragadni, a találkozó egészét kell majd kielemeznünk.

DVSC - DVTK - Amíg Élek Én

Úgyhogy mindent bele! OTP Bank Liga 31. forduló Debreceni VSC - Diósgyőri VTK 4-0 (3-0) Debrecen, Nagyerdei Stadion, 4650 néző. Játékvezető: Bognár Tamás (Szert Balázs, Szécsényi István; Szilasi Szabolcs, Káprály Mihály). DVSC: Košický - Kinyik, Szatmári, Pávkovics - Kundrák, Kusnyír, Tőzsér, Ferenczi J. - Szécsi, Adeniji, Varga K. Vezetőedző: Kondás Elemér. DVTK: Danilović - Shestakov, Polgár, Brković, Memolla - Márkvárt, Iszlai - Hasani, Rui Pedro, Kiss T. - Tabaković. Vezetőedző: Feczkó Tamás. Csere: Memolla helyett Vági és Márkvárt helyett Egerszegi a 46., Tabaković helyett Ivanovski és Rui Pedro helyett Molnár G. az 56., Adeniji helyett Trujić a 63., Hasani helyett Makrai a 74., Szécsi helyett Bereczki és Kundrák helyett Bényei a 75., Kusnyír helyett Szabó B. és Varga K. helyett Barna Sz. a 87. percben. Sárga lap: Szatmári a 61., Kinyik és Kiss a 65., Barna Sz. a 90. percben. Gólszerző: Szécsi (1-0) a 8., Szécsi (2-0) a 14., Szatmári (3-0) a 44., Tőzsér (4-0, 11-esből) a 71. percben.

Szerző: Jáborcsik András | 2020-05-23 10:52:00 Felkészülési mérkőzés Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good (0-1) Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Takács János. DVTK: Danilović - Orosz D., Polgár, Brković, Vági - Márvárt, Iszlai - Hasani, Molnár G., Kiss T. - Ivanovski. Vezetőedző: Feczkó Tamás. Kisvárda: Dombó - Melnyk, Ene, Rubus, Protić - Lucas, Karasyuk - Gosztonyi, Tsoukalas, Bumba - Viana. Vezetőedző: Bódog Tamás. Csere: Hasani helyett Cortés a 46., Brković helyett Szűcs K. a 70., Karasyuk helyett Khimish a 72. percben. Gólszerző: Melnyk (0-1) a 25. percben. Kulcspillanatok 25. perc:Vendégtámadás végén a 16-oson belül jobbra került a labda, amit az üresen érkező Bohdan Melnyk a kapuba lőtt, 0-1 Diósgyőri VTK - Kisvárda Master Good 0-3 (0-0) Miskolc, DVTK Stadion, zárt kapuk mögött. Játékvezető: Szilágyi Sándor. DVTK: Bukrán - Farkas M., Szűcs K., Orosz M., Memolla - Zsiga, Egerszegi - Cortés, Rui Pedro, Korbély - Tóth B. Vezetőedző: Feczkó Tamás. Kisvárda: Minca - Hej, Avetisian, Kravchenko, Baranyai - Simović, Szőr - Kovácsréti, Obradović, Sassá - Tischler.

DVTK - Amíg Élek Én

Szerző: | 2020-03-14 16:09:00 Videoton - DVTK 11 OTP Bank Liga - 25. forduló DVTK: Danilović - Shestakov, Polgár, Brković, Vági - Márkvárt, Iszlai - Hasani, Rui Pedro, Kiss T. - Ivanovski. Vezetőedző: Feczkó Tamás. Csere: Rui Pedro helyett Molnár G. a 64., Ivanovski helyett Tabaković a 75., Hodžić helyett Futács a 83., Petriak helyett Milanov a 89., Nikolics helyett Elek a 90. percben. Sárga lap: Iszlai a 9., Brković a 22., Bamgboye az 51. percben. Piros lap: Bamgboye a 68. percben. Gólszerző: Nego (1-0) a 87., Tabaković (1-1) a 90. percben. Kulcspillanatok 68. perc: Második sárgát, és piros lapot kapott Funsho Bamgboye a Brković elleni szabálytalanságért 87. perc: A DVTK védeleme többször is blokkolt a 16-os vonalánál, azonban a labda mindig visszapattant, végül Loïc Nego értékesítette a helyzetet, 1-0 90. perc: Szabadrúgás után Polgár fejese még a felső kapufát találta el, a lepattanót Haris Tabaković közelről a hálóba lőtte, 1-1 Feczkó Tamás: - Nem úgy készültünk, hogy ennyit fogunk védekezni, de a Vidi ránk erőltette az akaratát, jelenleg ők az erősebb csapat.

Nagyon szépen köszönjük azoknak a szurkolóknak, aki a mai felkészülésre is kijöttek, és a stadionon kívülről is biztattak minket! forrás:

Dvtk amig élek en.wikipedia

forrás:

1. Mai ige keresztény
  2. Szivacs, hab, habszivacs, tábla szivacs, szivacstábla, - Gabriel Tex - A minőségi textilfutár!
  3. Szolnok önkormányzati lakás
  4. Iir magyarország kit graphique gratuit
  5. Puskás Söröző étlap, házhozszállítás | NetPincér.hu

Amíg Élek Én

Átigazolási hírek, pletykák 2020 nyár Az évekig tartó agónia után végre a tabella felső részébe küzdötte fel magát a a Csapat, a további fejlődéshez szükség van komolyabb erősítésekre. Az átigazolásokkal foglalkozó, … 59 hozzászólás

dvtk amig élek én

Vezetőedző: Bódog Tamás. Csere: Cortés helyett Makrai a 32., Szőr helyett Jelena az 59., Sassá helyett Khimish a 87., Kovácsréti helyett Ryznychenko a 88., Minca helyett Odyntsov a 90. percben. Sárga lap: Kovácsréti a 40. percben. Gólszerző: Kovácsréti (0-1) az 57., Kovácsréti (0-2) a 78., Tischler (0-3) a 86. percben. 57. perc: Kovácsréti Márk kapott a jobb oldalon egy tért ölelő keresztlabdát, jól vette át, egyedül vezette kapura, és a tehetetlen Bukrán fölött a hálóba emelt, 0-1 78. perc: Vendég szabadrúgás 22 méterről, kissé jobbról, Kovácsréti Márk tekert a kapu bal oldalába a kapufa mellé, 0-2 86. perc: Tischler Patrik elé pattant a labda az ötösön, köszönte szépen, és a kihasználta a ziccert, 0-3 Edzői értékelések Feczkó Tamás: - Három hónap után játszottak ismét 90 percet a játékosaim, láthatóan hiányzott a frissesség belőlük, elsősorban fejben voltak fáradtak. Látjuk, messze vagyunk önmagunktól, de maradt még egy hét a Mezőkövesd elleni mérkőzésig Az a legfontosabb célunk, hogy frissen, és eredményesen vágjunk neki az újrainduló bajnokságnak.